Účetní - fakturant-ka

 • Nabídka práce
 • Účetní - fakturant-ka

Účetní - fakturant-ka

Místo výkonu práce:Panská č.p. 1700/23, Ústí nad Labem.
Požadujeme:
Středoškolské vzdělání ekonomického zaměření, znalost zákona o účetnictví, znalost účetních postupů pro příspěvkové organizace výhodou nikoliv podmínkou. Vysoké pracovní nasazení, orientaci na kvalitu práce, dodržování pracovních standardů, pečlivost a přesnost, odpovědnost a spolehlivost, schopnost řešit problémy, analytické myšlení.
Pracovní náplň:
V rámci oblasti účetnictví provádí kontrolu správnosti prvotních dokladů a podkladů. Zpracovává a řádně eviduje účetní doklady. Odpovídá za formální kontrolu přijatých faktur. Provádí účtování dodavatelských faktur a interních dokladů Vede evidenci zaúčtovaných dokladů. Účtuje výdajové pokladní doklady Provádí úhrady veškerých závazků organizace a vyhotovování platebních příkazů. Vede centrální evidenci objednávek včetně jejich zveřejnění v centrálním registru smluv v souladu s požadavky zákona o registru smluv, kontroluje jejich finanční plnění při fakturaci.
Nabízíme:
Práci ve stabilní městské organizaci s různorodým zaměřením a odpovídající finanční ohodnocení. Pracovní doba: pružná pracovní doba s 8 hodinovou délkou pracovní směny.
Kontakt:
na e-mail

Zdroj: Úřad práce ČR

Info práce

 • Finanční ohodnocení

  24300.00 - 32000.00 Kč
 • Min. požadované vzdělání

  ÚSO s maturitou (bez vyučení)
 • Pracovní pozice od

  01.02.2021

Práci nabízí: